Preskočiť na obsah
Andrii Hanushchak

Administratíva a podporné služby

Andrii Hanushchak

Generálne čistenie budov

Obec
Žilina
Od roku
2024
IČO
55 373 712

Andrii Hanushchak

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
010 09 Žilina
Na trhu od
31. júla 2024
IČO
55 373 712
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 81.21)
Generálne čistenie budov

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Andrii Hanushchak

Andrii Hanushchak – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Žilina. Podniká od 31. júla 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad čistiace a upratovacie služby, výroba a hutnícke spracovanie kovov a skladové, pomocné a prepravné služby v doprave.

Základné údaje

Obchodné meno
Andrii Hanushchak
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 373 712
Dátum vzniku
31. júla 2024
Miesto podnikania
010 09 Žilina
Živnostenský register
Okresný úrad Žilina, vložka č. 210-44990
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 81.21)
Generálne čistenie budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Andrii Hanushchak zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Čistiace a upratovacie služby

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Andrii Hanushchak?

Miesto podnikania je v obci 010 09 Žilina.

Čím sa Andrii Hanushchak zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: čistiace a upratovacie služby; výroba a hutnícke spracovanie kovov; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave; prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Andrii Hanushchak?

IČO je 55 373 712.

Odkedy podniká Andrii Hanushchak?

Podnikanie začalo 31. júla 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Andrii Hanushchak podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese andrii-hanushchak.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.